close

Wyszukaj

MEZOTERAPIA OKOLICY OCZU
MEZOTERAPIA OKOLICY OCZU

keyboard_backspace Medycyna estetyczna

Czym jest Mezoterapia okolicy oczu?

Okolica oczu narażona jest na wiele czynników zewnętrznych. Skóra w powiece górnej oraz dolnej jest najcieńsza na całym ciele, przez co dość szybko traci jędrność i twarz wygląda na bardziej zmęczoną. Dlatego mamy w ofercie zabieg stworzony specjalnie z myślą o okolicach oczu.

Zabieg polega na podaniu preparatu przy pomocy igły lub kaniuli, po wcześniejszym znieczuleniu. Po zabiegu pojawić się mogą siniaczki, które po kilku dniach znikają.

Efekty zabiegu

Po zabiegu skóra wokół oczu jest rozjaśniona, nawilżona i wykazuje lepsze mikrokrążenie. Redukcji ulegają drobne zmarszczki. Poprawia się również kontur oczu. Zabieg działa antyoksydacyjne.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres laktacji,
  • stany zapalne skóry w obrębie zabiegu,
  • skóra ze skłonnością do powstawania bliznowców,
  • nadwrażliwość lub uczulenie na składniki preparatu.

Zalecana częstotliwość:

Ilość zabiegów konieczna do osiągniecia oczekiwanego efektu może różnić się u różnych osób. Zazwyczaj zalecane jest wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 1-2 tygodni.

Cennik usług Mezoterapii

Rodzaj usługi:
Ceny od*:
Mezoterapia okolic oczu
500 zł
Mezoterapia Klasyczna
600 zł
Mezoterapia z kwasem hialuronowym
1000 zł
Mezoterapia hydroliftingująca
950 zł
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym
900 zł
Mezoterapia peptydowa
900 zł
Mezoterapia „Gold”
1400 zł
Mezoterapie na owłosioną skórę głowy
500 zł
Mezobotoks
650 zł
Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej
500 zł
Lipoliza enzymami
1550 zł
*Ceny orientacyjne. Finalne ceny ustalone są na podstawie zakresu zabiegu.

Najczęściej zadawane pytania związane z mezoterapią okolicy oczu

Zabieg jest wykonywany po wcześniejszym znieczuleniu miejsca zabiegowego maścią znieczulającą, co powoduje zmniejszenie dyskomfortu podczas zabiegu. 

Zabieg rozpoczyna się nałożeniem kremu znieczulającego na okolicę, na której ma zostać wykonany. Po upływie odpowiedniego czasu zostaje zmywany. Następnie lekarz wprowadza preparat przy pomocy igły w skórę okolicy oczu. 

Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Widoczne mogą być miejsca wkłucia. Dodatkowo, w niektórych przypadkach pojawić się mogą zasinienia. 

Najlepiej nie nakładać makijażu bezpośrednio po zabiegu. Lekarz zabezpiecza skórę specjalnym kremem pozabiegowym. Makijaż można nakładać następnego dnia. 

Efektem zabiegu jest poprawienie kondycji skóry pacjenta i stymulowanie jej do regeneracji. Większość pacjentów widzi efekt już po pierwszym zabiegu, jednak zalecane jest wykonanie serii zabiegowej dla lepszego efektu.

Zalecana jest seria od 4 do 6 zabiegów w odstępie około od 2 do 3 tygodni. 

Przeczytaj również