close

Wyszukaj

NUCLEOFIL
NUCLEOFIL

keyboard_backspace Medycyna estetyczna

Czym jest Nucleofil?

Nucleofil to preparat do biorestrukturyzacji skóry. Zwiększając produkcję kolagenu oraz elastyny, preparat pobudza wszystkie warstwy skóry do odbudowy, zagęszcza skórę i ujędrnia jej strukturę.

Nucleofil występuje w dwóch odsłonach: Nucleofil SOFT - dla okolic oczu oraz Nucleofil Strong – do twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg polega na wykonaniu iniekcji preparatu.

Efekty zabiegu

Po zabiegu skóra jest ujędrniona i elastyczna. Widoczne jest zniwelowanie oznak starzenia oraz redukcja zmarszczek. Zabieg przywraca blask skórze, a także głęboko ja nawilża. Procedura pomaga też zniwelować blizny i rozstępy.

Wskazania do zabiegu:

Zabieg polecany osobom, które mają niedotlenioną lub mocno odwodniona skórę, zmęczoną skórę z oznakami starzenia i widocznymi zmarszczkami. To także propozycja dla pacjentów zmagających się z rozstępami i bliznami oraz wyraźną utratą jędrności skóry twarzy.

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • nowotwory,
  • stan zapalany okolicy zabiegowej,
  • zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu,
  • opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu.

Zalecana częstotliwość:

Zalecana seria 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Cennik stymulatorów tkankowych

Rodzaj usługi:
Ceny od*:
Biostymulator na bazie polikaprolaktonu
1500 zł
Biostymulator na bazie kwasu poli D, L mlekowego
2500 zł
Biostymulator na bazie hydroksyapatytu wapnia
2500 zł
Biostymulator na bazie RH-kolagenu
1600 zł
*Ceny orientacyjne. Finalne ceny ustalone są na podstawie zakresu zabiegu.

Najczęściej zadawane pytania związane z wykorzystaniem Nucleofil

Jest to zabieg, który pobudza skórę do odbudowy, przez co następuje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie zagęszczamy i ujędrniamy skórę.

Zabieg jest zabiegiem wykonywanym po wcześniejszym znieczuleniu miejsca zabiegowego maścią znieczulającą, co powoduje zmniejszenie dyskomfortu podczas zabiegu. 

Zabieg rozpoczyna się nałożeniem kremu znieczulającego na okolicę, na której ma zostać wykonany. Po upływie odpowiedniego czasu krem zostaje zmywany. Preparat zostaje podany przez lekarza przy pomocy igły w miejsca, gdzie wykonany ma być zabieg. 

Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Widoczne mogą być miejsca wkłucia. Dodatkowo, w niektórych przypadkach pojawić się mogą zasinienia. 

Najlepiej nie nakładać makijażu bezpośrednio po zabiegu. Lekarz zabezpiecza skórę specjalnym kremem pozabiegowym. Makijaż można nakładać następnego dnia. 

Efektem zabiegu jest poprawienie kondycji skóry pacjenta i stymulowanie jej do regeneracji. Większość pacjentów widzi efekt już po pierwszym zabiegu, jednak zalecane jest wykonanie serii zabiegowej dla lepszego efektu.